DI068N03PQ-AQ
Share:
Diotec Semiconductor DI068N03PQ-AQ
Part Number:
DI068N03PQ-AQ
Manufacturer:
Diotec Semiconductor
Description:
MOSFET, 30V, 68A, 25W