127-F11-P10-H-KF-10A
Share:
E-T-A 127-F11-P10-H-KF-10A
型号:
127-F11-P10-H-KF-10A
制造商:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC