W58-XC1C18A-20
Share:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays W58-XC1C18A-20
Номер:
W58-XC1C18A-20
Производитель:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Описание:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC