TR1/6125TD3-R
Share:
Eaton - Electronics Division TR1/6125TD3-R
Номер:
TR1/6125TD3-R
Производитель:
Eaton - Electronics Division
Описание:
FUSE BRD MNT 3A 125VAC 60VDC SMD