PQF20W-Q48-D512-D
Share:
CUI Inc. PQF20W-Q48-D512-D
Номер:
PQF20W-Q48-D512-D
Производитель:
CUI Inc.
Описание:
DC DC CONVERTER 5V 12V 20W