1658-G41-02-S83-055800-15A
Share:
E-T-A 1658-G41-02-S83-055800-15A
Номер:
1658-G41-02-S83-055800-15A
Производитель:
E-T-A
Описание:
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC