1658-G41-00-S80-055800-20A
Share:
E-T-A 1658-G41-00-S80-055800-20A
Номер:
1658-G41-00-S80-055800-20A
Производитель:
E-T-A
Описание:
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC